Târgul ofertelor educaționale " O șansă pentru viitorul tău" se desfășoară în perioada 11-12 mai 2022, între orele 10,00-18,00 în sala de sport a Colegiului Național "Horea, Cloșca și Crișan". Click aici pentru mai multe informații Vă așteptăm la eveniment! ...

Planul de școlarizare aprobat pentru clasa pregătitoare la Liceul Tehnologic Agricol "Alexandru Borza" Ciumbrud pentru anul școlar 2021-2022 Numai clase aprobate: 0,5Capacitate: 8 locuri ...

Elevii clasei a X-a A au plăcerea de a vă invita să participați la Conferința "Profesiile agriculturii viitorului" pe care o vor organiza joi, 18 martie 2021, de la ora 18, în cadrul proiectului realizat de Fundatia WorldSkills Romania, în colaborare cu Station Europe și...

AZI 4 MARTIE… părinții și-au însoțit copiii cu ocazia zilei porților deschise la primul contact cu școala… unde au fost așteptați și aplaudați. Au existat momente de emoție dar foarte repede sau integrat alături de colegii mai mari în atmosfera foarte atractiva a sălii...

Elevii claselor de gimnaziu vă invită la Târgul Mărțișorului, în data de 28.02.2020, la Liceul Tehnologic Agricol "Al Borza" Ciumbrud. ...

🇷🇴🇪🇺🇩🇰Elevii selectați pentru participarea la proiectul Erasmus+, dar și rezervele lor, se regăsesc în tabelul de mai jos. Felicitări tuturor participanților la procesul de selecție! Termenul de depunere a contestațiilor este de miercuri, 22.01.2020, ora 15, până joi, 23.01.2020, ora 12. ...

🇪🇺Selecția participanților la mobilitate în cadrul proiectului Erasmus+ „FORMARE INIȚIALĂ ÎN CONTEXT EUROPEAN PENTRU VIITORII FERMIERI ROMÂNI” este pe ultima sută de metri. 🇷🇴În urma interviurilor care vor avea loc miercuri, 22 ianuarie 2010 și joi 23 ianuarie 2020, vor fi selectați 14 elevi, un...

,,Crăciun prin ochi de copil " este activitatea la care au participat elevii clasei a 5-a ai liceului nostru. S-au confecționat produse specifice acestei sărbători, care au fost expuse în cadrul Târgului de Crăciun organizat în școală. Elevii au dat dovadă...

Activități realizate : colaje citate despre educatie, ppt realizat de elev Szilard Toth, dezbatere cu tema,, Educația ne deosebește''. ...